KONST / Litografier / Färglitografi 13603587
nr 1360 3587
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), med dedikation, ramens innermått: 79x57 cm. Signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:08:05
16/11 19:51:20
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann